25 mei
Location: BeilenWe hebben weer een mooie route samengesteld en prachtige agrarische bedrijven gevonden die hun bedrijf op 2e Pinksterdag met trots aan je presenteren. De fietsroute is 40 kilometer lang.
We organiseren de Boerderijen Fietspuzzeltocht al vanaf 2014 en ieder jaar lukt het weer om enthousiaste agrarische ondernemers te vinden die hun bedrijf op deze dag open willen stellen. Voor de deelnemende fietsers een prachtige kans om een inkijk te nemen bij de agrarische bedrijven. Dit jaar doen er maar liefst 6 bedrijven mee.
De start en finish zijn bij de manege aan de Hoefslag 20 in Beilen. De deelnameprijs is € 7,50 per persoon. Kinderen t/m 12 jaar zijn gratis. Voor de deelnameprijs krijg je het mooie programmaboekje met daarin veel informatie over de te bezoeken bedrijven en het formulier met de puzzelvragen. In het programmaboekje vind je informatie over de bedrijven en de route en de routekaart. …
We hebben weer een mooie route samengesteld en prachtige agrarische bedrijven gevonden die hun bedrijf op 2e Pinksterdag met trots aan je presenteren. De fietsroute is 40 kilometer lang.
We organiseren de Boerderijen Fietspuzzeltocht al vanaf 2014 en ieder jaar lukt het weer om enthousiaste agrarische ondernemers te vinden die hun bedrijf op deze dag open willen stellen. Voor de deelnemende fietsers een prachtige kans om een inkijk te nemen bij de agrarische bedrijven. Dit jaar doen er maar liefst 6 bedrijven mee.
De start en finish zijn bij de manege aan de Hoefslag 20 in Beilen. De deelnameprijs is € 7,50 per persoon. Kinderen t/m 12 jaar zijn gratis. Voor de deelnameprijs krijg je het mooie programmaboekje met daarin veel informatie over de te bezoeken bedrijven en het formulier met de puzzelvragen. In het programmaboekje vind je informatie over de bedrijven en de route en de routekaart.
De deelnemende fietsers die het antwoordenformulier met de puzzelvragen inleveren krijgen een consumptiemunt. Deze is te besteden bij de bar van manege. De manege is bij terugkomst weer gezellig aangekleed. De drankjes kunnen worden gehaald aan de bar en voor de hapjes kun je terecht bij de snackwagen. De gezellige muzikale omlijsting wordt verzorgd door Duo Sonic.
Om 17.15 uur is de prijsuitreiking van de puzzel en de kinderpuzzel. De antwoorden dienen voor 17.00 ingeleverd te zijn. Om voor de prachtige prijzen in aanmerking te komen dienen zo veel mogelijk vragen goed te zijn beantwoord en dien je tijdens de prijsuitreiking persoonlijk aanwezig te zijn in de manege.
Voor de kinderen is er een speciale kinderpuzzel. Ieder deelnemend kind krijgt een formulier waarmee onderweg letters kunnen worden verzameld. Deze letters vormen een woord. Dit woord kan worden ingevuld op het formulier. Elk ingeleverd formulier maakt kans op een mooie prijs.
Naast de prijsuitreiking van de puzzelvragen maakt iedereen die het formulier heeft ingeleverd kans op de prijzen in de verloting.
Voor de verloting is het dus niet van belang of de antwoorden wel of niet goed zijn. Ieder ingeleverd formulier telt mee als lot.
De hoofdprijs in de verloting is een prachtige nieuwe elektrische fiets. Ook hiervoor geldt dat je persoonlijk aanwezig moet zijn in de manege. De trekking van de verloting is ook om circa 17.15 uur.
Wil je graag meedoen en meefietsen?
Dan ben je van harte welkom op de 2e Pinksterdag tussen 09.00 en 11.00 uur om je in te schrijven en daarna de duidelijk bewegwijzerde fietsroute te volgen.