t/m 30 september
Location: EextArcheologische vondsten die normaal in een depot liggen, komen tijdelijk terug naar de plek waar ze zijn gevonden. Het project Vondsten on Tour: Drenthe’s Depotavontuur zorgt ervoor dat inwoners van Drenthe opnieuw kennis kunnen maken met hun eigen geschiedenis. De tentoonstelling: het leven en dood achter de palissade is gemaakt met en door de lokale werkgroep van de gemeente Aa en Hunze.
In de tentoonstelling wordt de bezoeker meegenomen in het verhaal van de opgraving in het Evertsbos in 1957. Tijdens deze opgraving is namelijk een palissade gevonden waar eeuwenlang mensen hebben gewoond en lief en leed met elkaar hebben gedeeld.
Nieuwsgierig geworden?
Breng een bezoek aan Dorpsmuseum de Kluis. Dorpsmuseum de Kluis is in juni t/m september te bezoeken op woensdag, zaterdag en zondag van 14:00 – 16:00 uur en na afspraak.