donderdag 15 april 2027
Location: AssenDertien is een heilig getal in huize Blokhuis: op zijn dertiende kreeg Leo een oude buizenradio en zoon Marius zijn eerste elektrische gitaar. Vader en zoon zijn beiden gek van muziek en dat laten ze in Father & Son horen.
Leo verdiept zich in het fenomeen vader en zoon in de popmuziek. Zo schreef Cat Stevens een beroemd lie…
Dertien is een heilig getal in huize Blokhuis: op zijn dertiende kreeg Leo een oude buizenradio en zoon Marius zijn eerste elektrische gitaar. Vader en zoon zijn beiden gek van muziek en dat laten ze in Father & Son horen.
Leo verdiept zich in het fenomeen vader en zoon in de popmuziek. Zo schreef Cat Stevens een beroemd liedje over vader en zoon, over de generatiekloof, terwijl Peter Gabriel juist een ontroerend nummer schreef over een vader en zijn zoon die elkaar steunen. In de voorstelling passeren allerlei muzikale vaders en zonen de revue, zoals Tim en Jeff Buckley, Jim en AJ Croce, John en zijn zoons Julian en Sean Lennon. Lijken ze op elkaar, is de relatie een zegen of een vloek, staat de zoon in de schaduw van de beroemde vader? Leo’s enthousiaste verhalen worden geïllustreerd met Marius’ prachtig gespeelde liedjes en aangevuld met muziekfragmenten uit Leo’s laptop.