Bestel je ticket

De Buitenplaats Borrelt

vrijdag 18 september

Location: Eelde

Geniet op vrijdag 18 september van een gezellige avondopenstelling van de tentoonstelling Beauty of the Beast bij Drents Museum De Buitenplaats in Eelde.

Tijdens deze avond is er uiteraard veel gezelligheid met een wijnbar, muziek en poëzie in Brasserie Röling. Dichter Kasper Peters treedt op met nieuw werk, speciaal geschreven voor DM De Buitenplaats en de tentoonstelling Beauty of the Beast. En muzikante Lisa Ploeger zorgt met haar countrypop voor een licht zomerse en vrolijke vibe.

De avond begint om 19.00 uur. We ontvangen je graag met een fris welkomstdrankje.

Met een ticket voor 'De Buitenplaats Borrelt!' krijg je toegang tot de tentoonstelling, de museumshop en de brasserie. De museumtuin en het Nijsinghhuis zijn niet toegankelijk.

Data en tijden

Prijsinformatie

  • € 7,50 Met een ticket voor De Buitenplaats Borrelt krijg je gedurende de avond toegang tot de tentoonstelling Beauty of the Beast en Brasserie Röling. De avond duurt van 19.00 tot 22.00 uur. We ontvangen je graag aan de kassa in het museumgebouw. Een ticket is inclusief een welkomstdrankje bij Brasserie Röling. En er is een speciale kaart met wijn, bier, fris en borrelhapjes.

Speciaal voor Drenthefans, schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Ontvang maandelijks de leukste tips over Drenthe.